Veidekke 1 er nok en gang i det gjeve selskap og rykket opp til 1.divisjon etter en sterk sesong i 2018/2019. Det største målet for året, er å slå BRA Bemanning.

Kontaktperson: Torleif Leine
Telefon: (+47) 934 14 513
Epost: thorleif.leine@veidekke.no

Name
Torleif Leine
Nasjonalitet
nor Norway
Seasons
2017/2018, 2018/2019
Name
Geir Helge Bruket (Lagets sisteskanse)
Nasjonalitet
nor Norway
Seasons
2017/2018, 2018/2019, 2019/2020

Lillehammerserien 2017/2018

#LagKGBST+-+/-P
1Curlingkongene1209371403118
2SIL BIL Krøven1218468531516
3Golden Brush1227570531714
4Team Knappen122756361214
5SIL BIL Sleiva Curlers123665756112
6Randgård Woodpeckers115.5384059-196
7Veidekke 1117.51103279-472
DatoHomeResultatAwayTidspunkt