Sleiva Curlers/SI Aktiv skifter navn til SIL BIL Sleiva Curlers før årets sesong 2019/2020. Tidligere har de skiftet navn fra Telenor. Mer informasjon om laget kommer forhåpentligvis senere.

Kontaktperson: Kenth Stian Johansen
Telefon: (+47) 952 97 780
Epost: kenth_stian@hotmail.com

Name
Gunnar Sandbu
Nasjonalitet
nor Norway
Seasons
2016/2017

Lillehammerserien 2017/2018

#LagKGBST+-+/-P
1Curlingkongene1209371403118
2SIL BIL Krøven1218468531516
3Golden Brush1227570531714
4Team Knappen122756361214
5SIL BIL Sleiva Curlers123665756112
6Randgård Woodpeckers115.5384059-196
7Veidekke 1117.51103279-472
DatoHomeResultatAwayTidspunkt