SIL Bil skifter navn til SIL BIL Krøven før sesongen 2019/2020. Tidligere har SIL BIL skiftet navn fra Lillehammer Sykehus BIL. Mer informasjon om laget kommer senere.

Kontaktperson: Eivind Svee
Telefon: (+47)
Epost: eivind.svee@sykehuset-innlandet.no

Name
Stein Erik Johansen
Nasjonalitet
nor Norway
Seasons
2016/2017

Lillehammerserien 2017/2018

#LagKGBST+-+/-P
1Curlingkongene1209371403118
2SIL BIL Krøven1218468531516
3Golden Brush1227570531714
4Team Knappen122756361214
5SIL BIL Sleiva Curlers123665756112
6Randgård Woodpeckers115.5384059-196
7Veidekke 1117.51103279-472
DatoHomeResultatAwayTidspunkt